نمایشگاه بین المللی آموزش عالی GHEDEX 2020

0
120

نمایشگاه بین المللی آموزش عالی GHEDEX 2020

۲۶ – ۲۸ فروردین ۹۹

۱۴-۱۶ آوریل ۲۰۲۰

نمایشگاه بین المللی آموزش عالی که هر ساله با موفقیت برگزار می شود ، در آستانه بیست ساله شدن است؛

بیستمین دوره این نمایشگاه قرار است امسال از ۱۴ تا ۱۶ آوریل در مرکز همایش ها و نمایشگاه عمان برگزار شود.نمایشگاه جهانی آموزش عالی این فرصت را برای دانشگاه ها و دانشکده های جهانی فراهم میکند تا برنامه ها و دوره های خود را با کیفیت بهتری در سطح جهانی، به نمایش بگذارند.

یکی از برنامه های مهم در این نمایشگاه “همایش و کنفرانس کیفیت در آموزش و پرورش” است که به پیشرفت شیوه های آموزش اختصاص داده شده و اهداف مشترک بین دانشگاهیان و متخصصان آموزش را ارتقا می بخشد.در طول نمایشگاه  جهانی آموزش عالی بسیاری از بزرگترین و بهترین متخصصان و کارشناسان از بخش های مختلف آموزشی و همچنین نمایندگان دولت گرد هم آمده و در ارتباط با پیشرفت و بهبود آموزش عالی، یافته های تحقیقاتی و همچنین روندهای فعلی و تأثیرات آتی بحث و سخنرانی میکنند.

 آموزش و پرورش نقش مهمی در تحول زندگی و جوامع را ایفا می کند و این نمایشگاه راهی عالی برای شناخت این سهم است. از دیگر اهداف نمایشگاه بین المللی آموزش عالی معرفی نتایج بهبود آموزش و پرورش و به رسمیت شناختن این هدف در بین ارائه دهندگان آموزش و پرورش بین المللی در GHEDEX 2020  می باشد.

همچنین راه کار هایی برای شناسایی مؤسسات ، افراد و سازمان هایی که برای ارتقاء در سیستم آموزشی در سطح جهانی تلاش می کنند، وجود خواهد داشت.

 

هزینه خدمات تور نمایشگاه آموزش عالی

– ویزای توریستی

– ۴ شب اقامت در هتل اتاق دابل به همراه صبحانه (هتل ۴ ستاره)

–  راهنما و تورلیدر

– ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

–  جمع کل هزینه خدمات فوق برای یک نفر در اتاق دابل:

۳۹۰ دلار +  هزینه بلیط رفت و برگشت

–  در صورت درخواست اتاق سینگل برای هر شب ۶۵ دلار (۲۶۰ دلار برای ۴ شب) به هزینه فوق اضافه می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای عمان:

– یک قطعه عکس ۶ * ۴ جدید

– ارائه گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

– تکمیل فرم تقاضای شرکت در سفر توسط مسافر

– آدرس محل کار و منزل با ذکر شماره تلفن ثابت و همراه

 

نکات ضروری

کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه از قبیل اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور و نیز پرداخت عوارض خروج به عهده صاحب گذرنامه می باشد. مقررات صدور ویزا از طرف سفارت کشور همان برای متقاضی منوط به احراز کلیه شرایط بوده و مجری در صدور ویزا و یا رد آن هیچگونه دخالتی ندارد. در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله از افزایش بلیط هواپیمایی و یا سایر خدماتی که به تأیید رسیده باشد، مسافر موظف به پرداخت مابه­التفاوت اعلام شده به این شرکت است. این شرکت در خصوص تأخیر و یا عدم صدور روادید از سوی سفارت هیچگونه مسئولیتی ندارد و از مبالغ دریافتی، کنسلی هتل، جریمه کنسلی بلیط، هزینه ترانسفر غیر قابل عودت است. در صورت انصراف کتبی شرکت کننده از مشارکت در نمایشگاه تا ۱۰ روز کاری قبل از پرواز: الف) هزینه های اقامت بابت کنسلی هتل، ب) هزینه های بلیط هواپیما ، ج) صد در صد هزینه ویزا و ترانسفر مسترد نخواهید گردید (مبلغ تهیه بلیط هواپیما پس از کسر جریمه طبق قوانین خطوط هواپیمایی مشخص می شود). تسهیلات رفاهی خارج از پکیج اعلام شده با ارائه درخواست کتبی و با اخذ هزینه های آن به طور جداگانه از سوی این شرکت امکان پذیر است. پرداخت ۵۰ درصد کل هزینه تور زمان ثبت نام الزامی می باشد و دو هفته قبل از سفر کلیه هزینه های ارزی و ریالی می بایست تسویه گردد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید