نمایشگاه بین‌المللی فناوری، تکنولوژی و ارتباطات عمان ۲۰۲۰ COMEX OMAN

0
36

نمایشگاه فناوری COMEX 2020

۲۵ لغایت ۲۷ فروردین ۹۹
۱۳ – ۱۵ آوریل ۲۰۲۰

در آستانه پنجاهمین سالگرد رنسانس سلطنت عمان، عمان در آستانه تدارک جهت برگزاری سی امین نمایشگاه فناوری COMEX می باشد. نمایشگاه COMEX یک سکوی ایده آل برای نشان دادن دستاوردها ، محصولات و فناوری های هر شرکت و یا شرکت کننده از یک کشور خواهد بود.

این رویداد از ۲۵ لغایت ۲۷ فروردین ۹۹ (۱۳ تا ۱۵ آوریل ۲۰۲۰) در مرکز همایش ها و نمایشگاه های عمان برگزار می شود و شامل یک نمایشگاه، همایش، جوایز و کلاب فناوری است. شرکت کنندگان در این نمایشگاه فرصتی برای مشاهده و آشنایی با آخرین راه حل های کسب و کار،فناوری ها،استراتژی ها و بهترین راه حل ها را دارند.

با توجه به اینکه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات پیوسته در حال رشد و تکامل است،نمایشگاه COMEX 2020 میتواند فرصت خوبی جهت آشنایی با فناوری های نوظهور و دسته بندی های جدید باشد.

 COMEX با ۳۰ سال موفقیت توانسته است صنعت کشورهای مختلف را بهم متصل کند و غرفه داران را قادر می سازد تا آنها را با رشد به برند های مطرح جهانی تبدیل کند ، زیرا شرکت کنندگان این نمایشگاه مشتاقانه منتظرند تا با بازرگانان جهانی که همه به دنبال توسعه مشارکت تجاری بین المللی جدید هستند، ملاقات کنند. با توجه به مطالب فوق، از کلیه شرکت های دولتی و یا خصوصی در حوزه  فناوری، دعوت شده است تا بهترین و جدیدترین محصولات و تکنولوژی خود را در جهت پیشرفت و توسعه ی خود و نمایشگاه COMEX به نمایش بگذارند.

رویداد های نمایشگاه شامل:
– غرفه تجاری COMEX
– خریداران فناوری و مصرف کننده COMEX
– غرفه COMEX e.Oman
– نمایش برنامه کاربردی موبایل COMEX
– CLUB TECHNOLOGY CLUB
– کنفرانس بین المللی تحول دیجیتال – هوش مصنوعی COMEX
– جوایز COMEX برای تعالی فناوری

جاذبه های COMEX:

– از جمله AR ، VR ، AI ، هواپیماهای بدون سرنشین ، ربات ها و غیره

در سال ۲۰۱۹ COMEX بیش از ۱۰۰+ غرفه دار ، بیش از ۳۰،۰۰۰ بازدید کننده و شرکت کننده از ۱۶ کشور جهان داشت. COMEX یک رویداد شبکه ای برای دیدار با مشتریان از بازارهای مهم نوظهور منطقه است.

هزینه خدمات تور نمایشگاه نمایشگاه فناوری COMEX 2020

– ویزای توریستی

– ۴ شب اقامت در هتل اتاق دابل به همراه صبحانه (هتل ۴ ستاره)

–  راهنما و تورلیدر

– ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

–  جمع کل هزینه خدمات فوق برای یک نفر در اتاق دابل:

۳۹۰ دلار +  هزینه بلیط رفت و برگشت

–  در صورت درخواست اتاق سینگل برای هر شب ۶۵ دلار (۲۶۰ دلار برای ۴ شب) به هزینه فوق اضافه می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای عمان:

– یک قطعه عکس ۶ * ۴ جدید

– ارائه گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

– تکمیل فرم تقاضای شرکت در سفر توسط مسافر

– آدرس محل کار و منزل با ذکر شماره تلفن ثابت و همراه

 

نکات ضروری

کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه از قبیل اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور و نیز پرداخت عوارض خروج به عهده صاحب گذرنامه می باشد. مقررات صدور ویزا از طرف سفارت کشور همان برای متقاضی منوط به احراز کلیه شرایط بوده و مجری در صدور ویزا و یا رد آن هیچگونه دخالتی ندارد. در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله از افزایش بلیط هواپیمایی و یا سایر خدماتی که به تأیید رسیده باشد، مسافر موظف به پرداخت مابه­التفاوت اعلام شده به این شرکت است. این شرکت در خصوص تأخیر و یا عدم صدور روادید از سوی سفارت هیچگونه مسئولیتی ندارد و از مبالغ دریافتی، کنسلی هتل، جریمه کنسلی بلیط، هزینه ترانسفر غیر قابل عودت است. در صورت انصراف کتبی شرکت کننده از مشارکت در نمایشگاه تا ۱۰ روز کاری قبل از پرواز: الف) هزینه های اقامت بابت کنسلی هتل، ب) هزینه های بلیط هواپیما ، ج) صد در صد هزینه ویزا و ترانسفر مسترد نخواهید گردید (مبلغ تهیه بلیط هواپیما پس از کسر جریمه طبق قوانین خطوط هواپیمایی مشخص می شود). تسهیلات رفاهی خارج از پکیج اعلام شده با ارائه درخواست کتبی و با اخذ هزینه های آن به طور جداگانه از سوی این شرکت امکان پذیر است. پرداخت ۵۰ درصد کل هزینه تور زمان ثبت نام الزامی می باشد و دو هفته قبل از سفر کلیه هزینه های ارزی و ریالی می بایست تسویه گردد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید