نمایشگاه بین المللی بانک،بیمه و فرصت های سرمایه گذاری عمان ۲۰۲۰

0
19

نمایشگاه بین المللی بانک،بیمه و فرصت های سرمایه گذاری در عمان ۲۰۲۰

۱۸ لغایت ۲۰ فروردین ۹۹

۶ – ۸ آپریل ۲۰۲۰

این نمایشگاه قطب سرمایه گذاری و دارایی است که در آن تکنولوژی های کلیدی ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان محصولات و موسسات مالی زیر یک سقف ملاقات می کنند. این نمایش مکانی مناسب برای نمایش سرمایه گذاری و ظرفیت های مالی در همه ابعاد است.

از جمله اهداف کلی این نمایشگاه میتوان به معرفی فضای کسب و کار به سرمایه گذاران و خدمات جدید بیمه در حوزه صنعت بیمه. معرفی جدیدترین پروژه های سرمایه گذاری در بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران جدید و همچنین آخرین فرصت های سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ، اشاره کرد

همچنین ارائه خدمات مدرن بانکی در بازار و شناخت قابلیت ها و ظرفیت های مؤسسات مالی داخلی و خارجی و دستاوردهای بازار سرمایه، بیمه و بازار پول از دیگر عناوین این نمایشگاه می باشد.

شرکت کنندگان میتوانند با شرکت در این نمایشگاه به شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه های آنها، انتقال دانش و تجارب بین المللی بازار سرمایه به مؤسسات مالی به منظور نمایش موقعیت فعلی خود در بازار ، خدمات ، محصولات و تکنولوژی های خود و همچنین پروژه های تکمیل شده قبل و در حال انجام شرکت خود را به طور موثر نمایش داده و ارتقا دهند و همچنین با معرفی خدمات و محصولات به طور مستقیم به مشتریان مورد هدف ، مشتریان جدیدی را نیز پیدا کنند.

اهداف نمایشگاه
– معرفی فضای شغلی به سرمایه گذاران.
– معرفی خدمات جدید بیمه در زمینه صنعت بیمه.
– معرفی جدیدترین پروژه های سرمایه گذاری در بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران جدید.
– معرفی آخرین فرصتهای سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ.
– معرفی خدمات نوین بانکی در بازار پول.

– معرفی قابلیتهای مؤسسات مالی داخلی و خارجی.
– شناخت رقبا و آشنایی با خدمات ، محصولات و برنامه های آنها.
– معرفی قابلیت ها و دستاوردهای بازار سرمایه ، بیمه و بازار پول.
– انتقال دانش و تجارب بین المللی بازار سرمایه به مؤسسات مالی

هزینه خدمات تور نمایشگاه بانک،بیمه و فرصت های سرمایه گذاری

– ویزای توریستی

– ۴ شب اقامت در هتل اتاق دابل به همراه صبحانه (هتل ۴ ستاره)

–  راهنما و تورلیدر

– ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

–  جمع کل هزینه خدمات فوق برای یک نفر در اتاق دابل:

۳۹۰ دلار +  هزینه بلیط رفت و برگشت

–  در صورت درخواست اتاق سینگل برای هر شب ۶۵ دلار (۲۶۰ دلار برای ۴ شب) به هزینه فوق اضافه می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای عمان:

– یک قطعه عکس ۶ * ۴ جدید

– ارائه گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

– تکمیل فرم تقاضای شرکت در سفر توسط مسافر

– آدرس محل کار و منزل با ذکر شماره تلفن ثابت و همراه

 

نکات ضروری

کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه از قبیل اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور و نیز پرداخت عوارض خروج به عهده صاحب گذرنامه می باشد. مقررات صدور ویزا از طرف سفارت کشور همان برای متقاضی منوط به احراز کلیه شرایط بوده و مجری در صدور ویزا و یا رد آن هیچگونه دخالتی ندارد. در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله از افزایش بلیط هواپیمایی و یا سایر خدماتی که به تأیید رسیده باشد، مسافر موظف به پرداخت مابه­التفاوت اعلام شده به این شرکت است. این شرکت در خصوص تأخیر و یا عدم صدور روادید از سوی سفارت هیچگونه مسئولیتی ندارد و از مبالغ دریافتی، کنسلی هتل، جریمه کنسلی بلیط، هزینه ترانسفر غیر قابل عودت است. در صورت انصراف کتبی شرکت کننده از مشارکت در نمایشگاه تا ۱۰ روز کاری قبل از پرواز: الف) هزینه های اقامت بابت کنسلی هتل، ب) هزینه های بلیط هواپیما ، ج) صد در صد هزینه ویزا و ترانسفر مسترد نخواهید گردید (مبلغ تهیه بلیط هواپیما پس از کسر جریمه طبق قوانین خطوط هواپیمایی مشخص می شود). تسهیلات رفاهی خارج از پکیج اعلام شده با ارائه درخواست کتبی و با اخذ هزینه های آن به طور جداگانه از سوی این شرکت امکان پذیر است. پرداخت ۵۰ درصد کل هزینه تور زمان ثبت نام الزامی می باشد و دو هفته قبل از سفر کلیه هزینه های ارزی و ریالی می بایست تسویه گردد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید