خانه اخبار راه اندازی مجدد خط پروازی کیش ـ مسقط ـ کیش

راه اندازی مجدد خط پروازی کیش ـ مسقط ـ کیش

0
71

راه اندازی مجدد خط پروازی کیش ـ مسقط ـ کیش

 

راه اندازی مجدد خط پروازی کیش ـ مسقط ـ کیش

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از راه اندازی مجدد خط پرواز هوایی کیش ـ مسقط (عمان) ـ کیش توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر در این جزیزه خبر داد.

به گزارش عصرایران به نقل از فرینا، علیرضا قائدیان، در پانزدهمین نشست مشترک معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور در جزیره کیش گفت: پرواز کیش ـ مسقط ـ کیش از ۹ اسفند با جابجایی ۳۰ مسافر از کیش به مسقط از سر گرفته شد. قائدیان گفت: پرواز عمان روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته بین کیش ومسقط (عمان) و بالعکس بر قرار است.

وی افزود: با توجه به اینکه ورود به کیش برای اتباع بیگانه به روادید نیاز ندارد این پرواز می تواند فرصت مناسبی برای توسعه همکاری های اقتصادی و بازرگانی و همچنین سفر گردشگران به جزیره کیش و دیگر نقاط ایران باشد. معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه بر آموزش مستمر بخش خصوصی در حوزه های گردشگری تاکید کرد و گفت: چرخه فعالیت های گردشگری در کشور نیازمند نظم ویژه ای است و برگزاری آموزش های مستمر بخش خصوصی در حوزه گردشگری می تواند موجب موفقیت این حوزه در جذب گردشگر باشد.

گفتنی است؛ پانزدهمین نشست معاونان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد صنعتی و تجاری کشور به مدت دو روز در جزیره مرجانی کیش برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید